Два гірокоптери одночасно вилетіли з одного місця в протилежних напрямках. Один мав швидкість

150км/год, інший 135км/год Яка відстань буде між ними за 1,8 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Райская Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

скорость удаления 150-135 = 15 км/час

тогда через 1,8 часа расстояние станет 15*1,8 = 15 + 12 = 27 км