на обід у шкільній їдальні для одного класу приготували 9 л борщу 4 кг вінегрету 5 кг картопляного

пюре 2 кг котлет 6 л компоту. Скільки кілограмів/літрів страв треба для таких двох класів трьох?

Ответы на вопрос

Отвечает Бобак Олесь.

Ответ:

Для двох класів трьох разом потрібно подвоїти кількість страв, які приготували для одного класу. Отже, для двох класів трьох вам знадобиться:

- Борщ: 9 л * 2 = 18 л

- Вінегрет: 4 кг * 2 = 8 кг

- Картопляне пюре: 5 кг * 2 = 10 кг

- Котлети: 2 кг * 2 = 4 кг

- Компот: 6 л * 2 = 12 л

Отже, для двох класів трьох знадобиться 18 л борщу, 8 кг вінегрету, 10 кг картопляного пюре, 4 кг котлет і 12 л компоту.

Отвечает Османов Адам.

Пошаговое объяснение:

1) 9 * 2 = 18 (л) - борща нужно для двух классов

2) 4 * 2 = 8 (кг) - винегрета нужно для двух классов

3) 5 * 2 = 10 (кг) - пюре нужно для двух классов

4) 2 * 2 = 4 (кг) - котлет нужно для двух классов

5) 6 * 2 = 12 (л) - компота нужно для двух классов