9. Квадрат зі стороною 6 см мае такий самий периметр, що й прямокутник. Одна зі сторін прямокутника

дорівнює 3 см. Знайди площу прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Саша.

Ответ:6•4=24 см

24-4-4=16 см

16/2=8 см

8•4=32 см квадратных

Пошаговое объяснение:

Отвечает Утеулин Дамир.

Відповідь:

Sпрям. = 27 см²

Покрокове пояснення:

1) Сторона квадрата 6 см , тоді периметр квадрата складає:

Р = 4а = 4 * 6 = 24 см

2) Прямокутник, одна сторона якого дорівнює 3 см , має такий же периметр , як і квадрат, тобто 24 см. Знайдемо другу сторону прямокутника.

Формула периметра прямокутника :

Р = 2 ( a + b )

у нас а = 3 см , тоді :

2*( 3 + b) = 24

3 + b = 24 : 2

3 + b = 12

b = 12 - 3

b = 9 см друга сторона

3) Знаючи сторони прямокутника можему знайти площу прямокутника.

S = a * b

S = 3 * 9 = 27 см²