У корзині лежать 7 яблук і 5 апельсинів (усі різні). Скількома способами можна вибрати два яблука.​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Мария.

Ответ:

Для вирішення цього завдання використаємо комбінаторну формулу - комбінацію без повторень.

Кількість способів вибрати два яблука з семи можна обчислити за допомогою формули C(k, n) = n! / (k! * (n - k)!), де n - загальна кількість елементів (7 яблук), k - кількість вибраних елементів (2 яблука).

Таким чином, кількість способів вибрати два яблука з семи буде:

C(2, 7) = 7! / (2! * (7 - 2)!) = 7! / (2! * 5!) = (7 * 6) / (2 * 1) = 21.

Тому, є 21 спосіб вибрати два яблука з корзини.