11. Цена книги была понижена от 3,6 манат до 2,7 манат. На сколь процентов дешевле стала книга?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимова Динара.

Ответ:

Для обчислення наскільки процентів книга стала дешевше, потрібно знайти відношення знижки до початкової ціни та виразити його в відсотках.

Початкова ціна книги - 3,6 манат, а нова ціна після знижки - 2,7 манат.

Знайдемо різницю між цими цінами:

3,6 манат - 2,7 манат = 0,9 манат

Тепер обчислимо, як відсоток від початкової ціни становить ця знижка:

(0,9 манат / 3,6 манат) * 100% = (0,25) * 100% = 25%

Отже, книга стала дешевше на 25%.

Отвечает Тян Виктория.

Ответ: На 25%

Пошаговое объяснение: 100%=3,6

3,6÷100=0,036

0,036=1%

3,6-2,7=0,9

0,9:0,036=25%