Числа які націло діляться на 3


Ответы на вопрос

Отвечает Mutalipova Dinara.

Ответ:71445

Пошаговое объяснение: ділиться на три бо сума цифр числа 7+1+4+4+5=21

Отвечает Драгун Анна.

Ответ:6, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 27, 30, 33, 36, 39, 42, 45, 48, 51, 54, 57, 60, 63, 66 ,69, 72, 75, 78, 81, 84, 87 , 90, 93, 96, 99 и тд.

Пошаговое объяснение:

Ознака ділимості на 3: число ділиться на 3 якщо сума всіх цифр цього числа ділиться на 3.

Наприклад, число 12345 ділиться на 3, тому що 1 + 2 + 3 + 4 + 5 = 15 і 15 ділиться на 3, а число 392 на 3 не ділиться, тому що 3 + 9 + 2 = 14 та 14 не ділиться на 3