ДОВЖИНА ТРИКУТНИКА ДОРІВНЮЄ 15 СМ А ШИРИНА СТАНОВИТЬ 60% ВІД ДОВЖИНИ ЧРМУ ДОРІВНЮЄПЕРИМЕТР

ТРИКУТНИКА

Ответы на вопрос

Отвечает Досан Аманжол.

Ответ:

Для початку, знайдемо ширину трикутника. Відомо, що ширина становить 60% від довжини, тому ширина буде дорівнювати 60% від 15 см.

Ширина = 60/100 * 15 см = 0.6 * 15 см = 9 см

Тепер знайдемо периметр трикутника. Периметр трикутника складається з суми довжин всіх його сторін. Оскільки у нас немає інформації про сторони трикутника, ми не можемо точно знайти його периметр.

Враховуючи це, ми не можемо визначити, чому дорівнює периметр трикутника.

Пошаговое объяснение: