Поїзд рухався 2 години зі швидкістю 55,7 км/год а потім 3 години зі швидкістю 79,2 км/год.Знайди

середню швидкість поїзда протягом цього часу руху

Ответы на вопрос

Отвечает Недайводин Тимофей.

Відповідь:

Середня швидкість поїзда протягом всього часу руху дорівнює 69,8 км/год.

Покрокове пояснення:

1) Протягом двох годин поїзд на швидкості 55,7 км/год подолав відстань у:

55,7 × 2 = 111,4 км.

2) Протягом трьох годин поїзд на швидкості 79,2 км/год подолав відстань у:

79,2 × 3 = 237,6 км.

3) Загальна відстань, що подолав поїзд дорівнює:

111,4 + 237,6 = 349 км.

4) Час, що був потрібен поїзду для подолання цієї відстані дорівнює:

2 + 3 = 5 годин.

5) Середня швидкість поїзда протягом всього часу руху дорівнює загальній відстані поділенній на загальний час руху:

349 / 5 = 69,8 км/год.