Земельна ділянка трикутної форми мае периметр 1200 м. Одна зі сторін дорівнює 380 м, інша - 570 м.

Обчисли третю сторону.

Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинская Аполлинария.

Ответ:

Для обчислення третьої сторони трикутника, нам потрібно відняти суму двох відомих сторін (380 м і 570 м) від загального периметра (1200 м). Третя сторона (с) буде:

с = Загальний периметр - Сума відомих сторін

с = 1200 м - (380 м + 570 м)

с = 1200 м - 950 м

с = 250 м

Третя сторона трикутника дорівнює 250 метрам.

Отвечает Беркут Александр.

Ответ:

250метрів

Пошаговое объяснение:

дано

a - 380м

b - 570

P - 1200m

c - ?

c=1200-380-570=250(m)

Відповідь: третя сторона 250м