Найменше кратне 32 і 48


Ответы на вопрос

Отвечает Манвайлер Лера.

Ответ:

Розкладемо числа 32 і 48 на прості множники:

32 = 2^5

48 = 2^4 * 3

Тепер, для знаходження НСК, ми беремо всі прості множники, які входять в обидва числа, і піднімаємо кожний до найвищого ступеня, в якому він зустрічається в обох числах.

НСК = 2^5 * 3 = 32 * 3 = 96

Отже, найменше спільне кратне чисел 32 і 48 дорівнює 96.

Пошаговое объяснение: