Від двох залізничих станцій відстань між якими 270км одночасно назустріч один одному вирушили два

потяги.Швидкість першого 90км/год, а другого 1/3 від швидкості першого.За скільки годин вони зустрінуться?

Ответы на вопрос

Отвечает Амантаев Омар.

Ответ:

через 2 часа

Пошаговое объяснение:

1) 90 * 1/2 = 90/2 = 45 (км/ч) - скорость 2 поезда 2) 90 + 45 = 135 (км/ч) - скорость сближения двух поездов 3) 270 : 135 = 2 (часа) - время через которое поезда встретятся