9. Велосипедист зі швидкістю раз за умовою Відповідь: Їхав 2 год зі швидкістю х км/год, а потім ще

3 год у км/год. Який шлях проїхавст? Складіть ви- задачi та знайдіть його значення, якщо х=18, у = 21. -​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедова Анастасия.

Ответ: 89 км

Пошаговое объяснение:

2*18=26 - 26 км за 2 часа

3*21=63 - 63 км за 3 часа

63+26=89 - 89 км всего

Відповідь: 89 км