98 Згадай, як знайти дріб від числа. Як слід міркувати щоб знайти відсоток від числа? Світовий

океан водна оболонка Землі, яка омиває вс материки й острови та займає близько 70,8% площі по верхні Землі. Знайди площу поверхні Світового океану якщо площа поверхні Землі становить 510072000 M ^ 2

Ответы на вопрос

Отвечает Петухова Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 процент = 1/100 от чего либо.

площадь океана = 70,8/100  * 510 млн км2 = 0,708 * 510 = 361,08 млн.км2

Отвечает Гоцанюк Андрій.

Ответ:

Пошаговое объяснение:1 процент = 1/100 от чего либо.площадь океана = 70,8/100  * 510 млн км2 = 0,708 * 510 = 361,08 млн.км2