укажи дрію, що менш 3. Знайди периметр і площу прямокутника, зі сторонами 3,1 см і 6,7 см. 3.

Запиши у вигляді десяткового дробу число 15 11/100.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рамазанова Ландыш.

Ответ:

15,11

Пошаговое объяснение:

   Число, яке менше 3: 2.

   Для знаходження периметру (P) прямокутника зі сторонами 3,1 см і 6,7 см використовуємо формулу P = 2 * (довжина + ширина):

   P = 2 * (3,1 см + 6,7 см) = 2 * 9,8 см = 19,6 см.

   Для знаходження площі (S) прямокутника зі сторонами 3,1 см і 6,7 см використовуємо формулу S = довжина * ширина:

   S = 3,1 см * 6,7 см = 20,77 квадратних сантиметрів.

   Запишемо число 15 11/100 у вигляді десяткового дробу:

   15 11/100 = 15 + 11/100 = 15,11