Знайти периметир квадрата зі стороною 5 см та його площупомогите пожалуйста ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кириенко Михаил.

Щоб знайти периметр квадрата, додайте всі його сторони разом. У вас вже є сторона квадрата, яка дорівнює 5 см.

Периметр квадрата = 4 * сторона квадрата

Периметр квадрата = 4 * 5 см = 20 см

Отже, периметр квадрата становить 20 см.

Щоб знайти площу квадрата, піднесіть довжину однієї сторони до квадрата.

Площа квадрата = сторона квадрата²

Площа квадрата = (5 см)² = 25 см²

Отже, площа квадрата становить 25 квадратних сантиметрів.

Отвечает Кречко Карина.
Сторони квадрата однакові, отже, якщо одна сторона дорівнює 5 см, то всі інші сторони також дорівнюють 5 см.
Р квадрата = 5 * 4 = 20 см
S квадрата = 5 * 5 = 25 см²