Сторона квадрата дорівнює 1. Знайти його площу 2)Сторони прямокутника дорівню периметр 3)Сторони

прямокутника дорівнюють 0,6 і 5 . Знайти його площу. Знайти його об'єм

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Илья.

Ответ:

площадь квадрата = 4

Пошаговое объяснение:

P= a × 4; P=1×4=4