Знайдіть усі значення у, кратні числу 9 і 3, при яких є правильною нерiвнiсть 92 < y < 144.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Коля.

Пошаговое объяснение:

Для того, щоб нерівність 92 << 144 була правильною, значення у повинне бути більше за 92, але менше за 144.

Кратні числу 9: 99, 108, 117, 126, 135, 144.

Кратні числу 3: 99, 102, 105, 108, 111, 114, 117, 120, 123, 126, 129, 132, 135, 138, 141.

Значення у, які задовольняють умовам нерівності: 99, 108, 117, 126, 135.

Отвечает Федотко Анастасия.

Пошаговое объяснение:

НОК (9; 3) = 9

Нужно найти числа, которые будут делиться на 9 и на 3 без остатка и которые больше числа 92, но меньше числа 144.

92 : 9 = 10 (ост. 2)

11 * 9 = 99

12 * 9 = 108

13 * 9 = 117

14 * 9 = 126

15 * 9 = 135

92 < у < 144

у = 99; 108; 117; 126; 135