Визначте парність чи непарність функції: f(x)=х^2+1 ПЖЖПЖПЖПЖП ХЕЛЛППППП ПРОШУ БАЛЫ ДОБАВЛЮ 20


Ответы на вопрос

Отвечает Юрченко Лиана.

Функція f(x) = x^2 + 1 є парною.

Парні функції мають симетрію відносно осі y ось абсцис. Яко для будь-якого значення x є f(x), то також є f(-x) = f(x). У даному випаку, якщо підставити -x замість x в функцію f(x), отримаємо (-x)^2 + 1 = x^2 + 1, тобто значення функції залиається незмінним

Тому f(x) = x^2 + 1 є парною функцією.
Мяу<3