Барвінок зібрав у своєму саду 246 кг яблук і 354 кг груш. Шосту частину всіх фруктів барвінок

віддав своїм друзям з дитячого садка, п'яту частину всіх фруктів - друзям зі школи, а решту - у лікарню. Скільки кг фруктів віддав Барвінок у лікарню?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ismailow Nikita.

Ответ:

Спочатку знайдемо загальну масу фруктів, яку віддав Барвінок своїм друзям і в лікарню:

246 кг (яблука) + 354 кг (груші) = 600 кг (загальна маса фруктів).

Тепер знайдемо, скільки фруктів він віддав друзям з дитячого садка (1/6 від усіх фруктів) і друзям зі школи (1/5 від усіх фруктів):

1/6 * 600 кг = 100 кг (друзям з дитячого садка).

1/5 * 600 кг = 120 кг (друзям зі школи).

Тепер залишилася частина фруктів, яку Барвінок віддав у лікарню:

600 кг - 100 кг (друзям з дитячого садка) - 120 кг (друзям зі школи) = 600 кг - 220 кг = 380 кг.

Отже, Барвінок віддав у лікарню 380 кг фруктів.

Отвечает Gis Angelina.

Відповідь:

380 кг

Пояснення:

246+354=600

600÷6=100

600÷5=120

600—(100+120)=380