З УМОВОЮ!!!!!барвінок зібрав у своєму саду 246 кг яблук і 356 кг груш. Шосту частину всіх фруктів

барвінок віддав своїм друзям з дитячого садка, п'яту частину всіх фруктів - друзям зі школи, а решту - у лікарню. Скільки кг фруктів віддав Барвінок у лікарню? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Добрынская Настя.

Ответ:

381 4/15 кг

Пошаговое объяснение:

Собрал яблок — 246 кг

Собрал груш — 356 кг

Отдал друзьям из д/с — 1/6 часть всех фруктов

Отдал друзьям из СШ — 1/5 часть всех фруктов

Отдал в больницу — остаток

Отдал в больницу — ? кг фруктов

1) 246 + 356 = 602 (кг) - фруктов собрал всего

2) 1/5 + 1/6 = 6/30 + 5/30 = 11/30 (часть) - всех фруктов отдал друзьям

3) 1 - 11/30 = 30/30 - 11/30 = 19/30 (часть) - отдал в больницу

4) 19/30 * 602 = 11438/30 = 381 8/30 = 381 4/15 (кг) - отдал в больницу