срочноо Розчин містить x частин кислоти та 9 частину води. Скільки кислоти потрібно взяти, щоб

отримати 400 г розчину ДАЮ 30 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Миша.

Щоб знайти скільки кислоти потрібно взяти, щоб отримати 400 г розчину, необхідно знати відношення кислоти до розчину.

Згідно з умовою, розчин містить x частин кислоти та 9 частин води. Отже, відношення кислоти до розчину буде x : 9.

Ми можемо встановити рівняння:

x/9 = 30/100

Щоб розв'язати це рівняння, перемножимо обидві сторони на 9:

x = (30/100) * 9 = 0.3 * 9 = 2.7

Таким чином, ми отримали, що рozчин повинен містити 2.7 частини кислоти.

Оскільки розчин має масу 400 г, кількість кислоти, яку потрібно взяти, можна знайти, помноживши масу розчину на відношення кислоти до розчину:

2.7 * 400 г = 1080 г

Отже, щоб отримати 400 г розчину з розчину, який містить 30% кислоти, потрібно взяти 1080 г кислоти.