Сторони трикутника дорівнюють 3см 4 см 5 см знайти периметр та площу трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Вугс Станислав.

Ответ:

3 + 4 + 5 = 12 см - периметр

12 ÷ 2 = 6 - полупериметр

√6(6 - 3)(6 - 4)(6 - 5) = √36 = 6 см² - площадь