B. 68; A. 15: 85. 1) Әрқайсысының ұзындығы 3 м болатын 15 бөренені ұзындығы 60 см бөліктерге кесіп

болу керек. Бөренені 1 рет кесу уақыты 6 минут. Барлык берене неше сағатта кесіледі? Мұндағы b = 7. D. 3 сағ. А. 5 саг; В. 7 саF; С. 4 сағ;​

Ответы на вопрос

Отвечает Плужников Витя.

Ответ:

3м=300

4*b*15=4*7*15

(4*15)*7=420

420мин=7сағат

Пошаговое объяснение: