До шкільної їдальні привезли 9 трилітрових банок яблучного соку і 12 дволітрових банок томотного

соку якого соку було більше і на скільки літрів

Ответы на вопрос

Отвечает Бақберген Данир.

Відповідь:Кількість яблучного соку: 9 банок по 3 літри кожна = 9 * 3 = 27 літрів яблучного соку.

Кількість томатного соку: 12 банок по 2 літри кожна = 12 * 2 = 24 літри томатного соку.

Отже, кількість яблучного соку становить 27 літрів, а кількість томатного соку - 24 літри. Яблучного соку було більше на 27 - 24 = 3 літри.

Покрокове пояснення: