Розв'яжiть рівняння -4(5-6х)=-(6х+3)-11​


Ответы на вопрос

Отвечает Тамбовский Данил.

Ответ:

-4(5 - 6x) = -(6x + 3) - 11

Розпочнемо з розкриття дужок з обох боків рівняння:

-20 + 24x = -6x - 3 - 11

Тепер спростимо рівняння, додавши -20 до обох боків:

24x - 20 = -6x - 14

Далі, додамо 6x до обох боків, щоб зібрати всі x члени в одній стороні:

24x + 6x - 20 = -14

30x - 20 = -14

Тепер, додамо 20 до обох боків рівняння:

30x - 20 + 20 = -14 + 20

30x = 6

На останньому кроці поділимо обидві сторони на 30, щоб знайти значення x:

(30x) / 30 = 6 / 30

x = 1/5

Отже, розв'язком рівняння є x = 1/5.

Пошаговое объяснение: