. Розв’яжи рівняння 3x + 5x - 2 = 22.​


Ответы на вопрос

Отвечает Бесмертний Вадим.

Відповідь:Щоб розв'язати дане рівняння, спершу об'єднаємо подібні члени з x:

3x + 5x - 2 = 22

8x - 2 = 22

Тепер додамо 2 до обох боків рівняння:

8x - 2 + 2 = 22 + 2

8x = 24

Тепер розділимо обидва боки на 8, щоб знайти значення x:

8x / 8 = 24 / 8

x = 3

Отже, рівняння має розв'язок x = 3.

Покрокове пояснення:

Отвечает Авдеева Ева.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8x=22+2

8x=24

x=24÷8

x=3

проверка

3×3+5×3-2=22

9+15-2=22

24-2=22

22=22