2.9х + 3.6х +12.5 = 35.25 Помогите плиз пж в 6класе


Ответы на вопрос

Отвечает Найденко Никита.

Відповідь:Щоб вирішити дане рівняння, спростимо спершу вирази з x на одному боці рівності і числа на іншому боці рівності.

2.9x + 3.6x + 12.5 = 35.25

Спершу об'єднаємо подібні члени, додавши 2.9x і 3.6x:

(2.9x + 3.6x) + 12.5 = 35.25

6.5x + 12.5 = 35.25

Тепер віднімемо 12.5 від обох боків рівняння:

6.5x = 35.25 - 12.5

6.5x = 22.75

Тепер розділимо обидва боки на 6.5, щоб знайти значення x:

x = 22.75 / 6.5

x ≈ 3.5

Отже, значення x приблизно дорівнює 3.5.

Покрокове пояснення: