Помогите плиз надо за 5 мин ПЛИИИИИИИЗ Відомо, що ширина прямокутника дорівнює 50 см, а його

довжина становить 120% вiд ширини. Знайдіть довжину цього прямокутника, його периметр та площу. Запишіть результати. Довжина: ...смПериметр: ...смПлоща: ...см²​

Ответы на вопрос

Отвечает Романенкова Маша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

ABCD - прямоугольник

а=АВ=50 см

Длина b=ВС=120% от 50 => 50*1.2 = 60 см.

Периметр P=2(a+b) = 2(50+60) = 2*110 = 220 см.

Площадь s=ab = 50*60 = 3000 см².

***********************

Довжина: 60 см.

Периметр: 220 см.

Площа: 3000 см².