У 10 років Іванко має зріст 147 см. Яким був зріст Іванка в 9 років, якщо за рік він підріс на 5 %?

Пошагова

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

147 см --100%

х см    --5 %

1)147*5/100=7,35 (см) -підріс за рік Іванко

2)147-7,35=139,65 (см) -зріст Іванка в 9 років