СРОЧНО !!! ДАМ 20 БАЛІВ першого дня продали 55% всього цукру за 2 день 60% залишку а на 3 день 54

кг-решта скільки всьгоо було цукру

Ответы на вопрос

Отвечает Баева Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай x буде загальною кількістю цукру. За перший день продали 0.55x цукру, тому залишок становить x - 0.55x = 0.45x. За другий день продали 0.6 * 0.45x = 0.27x цукру, тому залишок становить 0.45x - 0.27x = 0.18x. Оскільки на третій день продали решту 54 кг цукру, то 0.18x = 54. Розв’язуючи це рівняння, ми отримуємо x = 300. Отже, загальна кількість цукру була 300 кг.