Порівняй дроби 523 і 5 24​


Ответы на вопрос

Отвечает Бовырина Алина.

Для порівняння дробів 523 та 5 24, потрібно привести обидва дроби до одного знаменника.

523 можна записати як \(\frac{523}{1}\), а 5 24 можна записати як \(\frac{5 \cdot 4 + 24}{4} = \frac{44}{4}\).

Тепер дроби можна порівняти:

\(\frac{523}{1} > \frac{44}{4}\).

Таким чином, 523 більше за 5 24.