Художник представив на виставці 15 картин. з них 3/5 (дроби)пейзажі, скільки пейзажів художник

представив на виставці?​ СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Лисовая Ангелина.

Ответ:

Щоб визначити кількість пейзажів, потрібно знайти 3/5 від 15.

3/5 * 15 = (3 * 15) / 5 = 45 / 5 = 9

Отже, художник представив на виставці 9 пейзажів.