7. Вычислите. 4 дес. Зед. + 5дес. 7дес. 2ед. + 1 дес. бед. 8дес. 7 ед. - 2дес. 5ед. 9дес. 4ед. -

Здес. 73 + 40 + 24 62 + 17-21 47-25 + 32 62-40-11​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Миша.

Ответ:

Давайте вирахуємо дані числа:

4 десятки + 5 десяток = 9 десятків.

7 десятків + 2 десятки = 9 десятків.

1 десяток + 8 десяток = 9 десятків.

7 одиниць + 2 одиниці = 9 одиниць.

2 десятки + 5 десяток = 7 десятків.

9 десяток + 4 десятки = 13 десятків.

Зараз ми можемо складати та віднімати ці числа:

9 + 40 + 24 - 62 + 17 - 21 + 47 - 25 + 32 - 62 - 40 - 11 = 63 - 94 - 93 = -124

Отже, результат обчислення виразу становить -124.

Пошаговое объяснение: