На принтерi мають надрукувати 64 сторінки тексту. Перші 24 сторінки принтер надрукував за 1,5 хв.

За скiльки хвилин принтер надрукує решту сторінок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Веремеенко Егор.

Відповідь:

2,5 хв

Покрокове пояснення:

1)24:1,5=16 (ст.) за хвилину друкує принтер

2)64-24=40(ст)-залишилось надрукувати

3)40:16=2,5 (хв) -надрукує принтер решту сторінок