Срочно!! працівники благоустрою висадили в селищі 635 дерев кленів посадили 170 лип на а дерев

більше а беріз решту від загальної кількості скільки беріз посадили працівники благоустрою​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидык Дарья.

Пошаговое объяснение:

1. 170 * 2 = 340 (Лип)

2. 170 +340 = 510 (К і Л)

3. 635-510 = 125 (Б)

Відповідь: Берез = 125, Кленів = 170, Лип = 340

Тосно не уверенна то что правельно вы не написали конкретно во сколько раз больше Лип