1) Розв'яжи рiвняння: 1. (x +1500): 37 = 86 2. (4400-y) 45 = 810 2) Виконай завдання: Накресли

прямокутник зі сторонами 45 мм і 35 мм. Знайди його периметр. Накресли квадрат із таким периметром.​

Ответы на вопрос

Отвечает Нуржанов Нурдаулет.

Ответ:

1) Розв'язання рівнянь:

1. (x + 1500) / 37 = 86

Спочатку помножимо обидві сторони на 37, щоб позбутися ділення:

x + 1500 = 86 * 37

x + 1500 = 3182

Тепер віднімемо 1500 з обох сторін:

x = 3182 - 1500

x = 1682

Отже, x = 1682.

2. (4400 - y) / 45 = 810

Також помножимо обидві сторони на 45:

4400 - y = 810 * 45

4400 - y = 36450

Тепер віднімемо 4400 з обох сторін:

-y = 36450 - 4400

-y = 32050

Помножимо обидві сторони на -1, щоб позбутися знака мінус:

y = -32050

Отже, y = -32050.

2) Найсперш накреслимо прямокутник:

Сторона 1: 45 мм

Сторона 2: 35 мм

Периметр прямокутника обчислюється за формулою:

Периметр = 2 * (Сторона 1 + Сторона 2)

Периметр = 2 * (45 мм + 35 мм) = 2 * 80 мм = 160 мм

Тепер накреслимо квадрат з таким самим периметром. Оскільки у квадрата всі сторони однакові, ми поділимо периметр на 4, щоб знайти довжину кожної сторони квадрата:

Сторона квадрата = Периметр / 4 = 160 мм / 4 = 40 мм

Отже, сторона квадрата дорівнює 40 мм.

Пошаговое объяснение: