Довжина однієї сторони трикутника дорівнює 8 см, що на 2 см більше за другу сторону і на 3 см менше

за третю сторону. Знайди периметр трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Руся.

Ответ:Вот

Пошаговое объяснение:Позначимо сторони трикутника як "a", "b" і "c".

Згідно з умовою, ми маємо такі відомості:

Довжина однієї сторони дорівнює 8 см (a = 8 см).

Ця сторона на 2 см більше за другу сторону, тобто a = b + 2.

Ця сторона на 3 см менше за третю сторону, тобто a = c - 3.

Тепер можемо використовувати ці відомості для знаходження значень інших сторін:

За першим рівнянням: b = a - 2 = 8 см - 2 см = 6 см.

За третім рівнянням: c = a + 3 = 8 см + 3 см = 11 см.

Отже, ми знаємо всі сторони трикутника: a = 8 см, b = 6 см і c = 11 см.

Тепер можемо знайти периметр трикутника, який обчислюється як сума всіх трьох сторін:

Периметр = a + b + c = 8 см + 6 см + 11 см = 25 см.

Периметр цього трикутника дорівнює 25 см.