Виділити цілу частину неправильних дробів:13/3, 18/5, 24/5, 122/3. Розкласти на множники: 128, 96,

164.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жаманқұлова Нұргүл.

Виділимо цілу частину неправильних дробів:

13/3 = 4 цілих і 1/3

18/5 = 3 цілих і 3/5

24/5 = 4 цілих і 4/5

122/3 = 40 цілих і 2/3

Розкладемо на множники числа 128, 96, 164:

128 = 2^7

96 = 2^5 * 3^2

164 = 2^2 * 3 * 21