2) знайди периметр квадрата, якщо він на 165 см більший за сторону квадрата допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Филимонченко Василина.

Ответ:

Для того, щоб знайти периметр квадрата, потрібно знайти сторону квадрата.

Сторона квадрата дорівнює частці периметра на 4, тобто:

a = P / 4

Де P - периметр квадрата.

За умовою задачі, периметр квадрата на 165 см більше за сторону квадрата, отже:

P = a + 165

Підставляємо значення a:

P = (P / 4) + 165

Розв'язуємо рівняння:

3P / 4 = 165

P = 4 * 165 / 3 = 220 см

Периметр квадрата дорівнює 220 сантиметрам.