Автомобіль за першу годину проїхав 90 км а за другу на 20% менше.Яку відстань проїхав автомобіль за

дві години.Яка середня швидкість авто?

Ответы на вопрос

Отвечает Гашишев Дмитрий.

Ответ:

162 км;81 км/год

Пошаговое объяснение:

Умова:

1 год.+90 км

2 год.-?,на 20% менше

Vср.-?

Дізнаємося скільки проїхав автомобіль за другу годину:

(90:10)*8=72(км)

Дізнаємося загальну відстань:

90+72=162(км)

Дізнаємося середню швидкість за формулою Vcp.=\frac{S}{t}

\frac{162}{2}=81(км/год)

В:162 км;81 км/год