400 л яблучного соку розлили у 70 великих и 95 малих банок. Мискисть великои баки 3 л. Яка мискисть

малои банки? В 4 дии

Ответы на вопрос

Отвечает Арыкбаева Диана.

Пошаговое объяснение:

70•3= 210(литров) - в больших банках

400-210=190(литров) - в маленьких банках

190:95=2(литра) - в маленькой банке

ответ: вместимость маленькой банки 2 литра

Отвечает Марчук Ульна.
Вміщують великі банки:
70 великих банок * 3 л/банку = 210 л
Залишилось для малих банок:
400 л (загальний об'єм) - 210 л (об'єм великих банок) = 190 л
Місткість маленьких банок становить 190 л / 95 банок = 2 л