Поділіть математичні вирази 1) 22 + 18; 3) 42-x; на дві групи: 5) 5-20; 2) 25+ a; 4) x: 23; 6) 64 -

12. Знайдіть значення числових виразів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шандренко Денис.

Давайте розділимо математичні вирази на дві групи:

Перша група:

1) 22 + 18

2) 25 + a

4) x : 23

6) 64 - 12

Друга група:

3) 42 - x

5) 5 - 20

Знайдемо значення числових виразів:

Перша група:

1) 22 + 18 = 40

2) 25 + a - це вираз зі змінною "a", тому значення залежить від конкретного значення "a".

4) x : 23 - це вираз зі змінною "x", значення залежить від конкретного значення "x".

6) 64 - 12 = 52

Друга група:

3) 42 - x - це вираз зі змінною "x", значення залежить від конкретного значення "x".

5) 5 - 20 = -15

Значення виразу 2) залежить від конкретного значення "a", а значення виразів 4) і 3) залежать від конкретних значень "x".

Если что я не знаю украйнский это с переводчика