Гарбуз коштує 8 грн за кілограм, скільки буде коштувати 100 грамта 1кг200грам​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Дима.

Пошаговое объяснение:

8 : 10 = 0,8 грн коштує 100 грам

1,2 × 8 = 9,6 грн коштує 1.200 грам

Отвечает Рюхов Клим.

Ответ:

80 копійок та 9 гривень 60 копіок

Пошаговое объяснение:

Дізнаємося вартість 100 грамм:

8 : 10 = 0,8 (грн)=80(коп.)- коштує 100 грам

Та дізнаємося вартість 1,2 кг:

80*12 = 960(коп.)=9,6 (грн) коштує 1.200 кілограм