Знайдіть немиметр квадрати, якщо його площа дорівнюк 49²см​


Ответы на вопрос

Отвечает Maksutov Eldiyar.

Ответ:

28см

Пошаговое объяснение:

S=49см²

S=a²

a=√S=√49=7см

Р=4а=4*7=28см

Отвечает Кучер Славік.

Ответ:

Периметр квадрату 28 см

Пошаговое объяснение:

ЗНаємо формулу площі квадрату:

Sкв.=а²

Тому,49=сторона²

Сторона=7 см

Периметр квадрату:4а

Периметр квадрату=4*7=28(см)

В:28 см.