Зменшуване на 20% більше за від‘ємник.Скільки відсотків зменшуваного становитт різниця?Срочно,на

уровне 6 класса:_)

Ответы на вопрос

Отвечает Симонов Макар.

Зауважимо, що "від'ємник" позначається як "х", а "зменшуване" позначається як "1,2х".

Різниця між "зменшуваним" і "від'ємником" виражається як (1,2х - х), що дорівнює 0,2х.

Тепер, щоб виразити цю різницю в відсотках, потрібно знайти відсоток, який становить 0,2х від 1,2х.

(0,2х / 1,2х) * 100% = (1/6) * 100% = 16 2/3%.

Отже, різниця між "зменшуваним" і "від'ємником" становить 16 2/3%.