у змаганнях брало участь 18 дівчаток, їх було у 3 

рази менше, ніж хлопчиків. Скільки дітей брало участь у змаганнях?

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.
1)18*3=54(м.)-участвовало в соревнованиях
2)54+18=72(р.)-участвовало в соревнованиях
Ответ:72 ребёнка