Як змінити площу прмокутника якщо  1) одну сторону збільшити в 6 разів а іншу зменшити

 в 6 разів 2) кожну чсторону збільшити  в 10 разів 

Ответы на вопрос

Отвечает Меркель Елена.
Нехай сторони прямокутника будуть   10 і 60 см
тоді площа
10*60=600 см кв
1) 10*6=60 см - стане одна сторона
60:6=10 см - стане інша сторона
60*10=600 см кв - площа не змінилась
2)
10*10=100см
60*10=5=600 см
100*600=60000 см кв - площа збільшилась
60000:600=100                  у 100 разів