Син у 4 рази молодшій від батька. Скільки років батькові, якщо він старший за сина на  27

років?

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Самира.
Х- років синові
4х-батькові
4х-х=27
3х=27
х=9
4х=4*9=36
батькові 36 років