Сума двох чисел 18.Якщо одне з них збільшити на 4 а друге зменшити на 4 то отримаємо два одинакові

числа.Знайди вихідні доданки .

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Данил.
Нехай 1 число-х,а 2-у,тоды
х+у=18
х+4=у-4
х+4+у-4=18
х+4=9
х=5
у=13