У Свєти була 3 яблука їй дали ше 3 скільки в неї стало яблук


Ответы на вопрос

Отвечает Евтеев Александр.
3+3=6(ябл.)
Відповідь:стало 3 яблука.
Отвечает Воронцов Сергей.
3 +3 = 6 (яблук) - у Свєти. Я з Росії, тому не зрозуміла завдання.